دستگاه تزریق پلاستیک نایلون

دستگاه تزریق پلاستیک نایلون

دستگاه تزریق پلاستیک نایلون

 

 

وجود چه دستگاه هایی در خط تولید نایلون و نایلکس الزامی و چه دستگاه هایی غیر ضروری است؟ به نظر شما استفاده از دستگاه خرد کن و بازیافت دستگاه پلمپ پلاستیک می تواند موجب افزایش سود حاصل از تولید انواع نایلون و نایلکس گردد؟ با تولید کننده و وارد کننده های دستگاه های مذکور آشنا هستید؟

سوال بسیاری از مخاطبین راد ماشین این است که برای تجهیز خط تولید نایلون و نایلکس نیاز به چه دستگاه هایی می باشد. و اینکه چگونه می توان با کمترین هزینه اقدام به تولید نایلون و نایلکس نمود. همچنین آیا خرید دستگاه تولید و دوخت نایلون دست دوم مورد تایید کارشناسان ما می باشد؟ در ادامه سعی در معرفی دستگاه های ضروری و غیر ضروری خط تولید نایلون و نایلکس و تولید کننده ها و وارد کننده های این ماشین آلات خواهید داشت.

دستگاه تولید نایلون دو لایه

این ماشین وظیفه تولید فیلم نایلون از مواد پلی اتیلن درجه یک و یا بازیافتی دارد. معمولا برای تولید کیسه فریزر و یا دسته دار از مواد درجه یک و برای تولید کیسه زباله از مواد بازیافتی و آسیاب شده بهره می برند. علاوه بر ساخت در داخل نمونه های چینی دستگاه تولید نایلون نیز در ایران به فروش می رسند. لازم به ذکر است که وجود این دستگاه در خط تولید نیاز می باشد.

 

دستگاه تزریق پلاستیک ۳۰۰ تن

در طراحی جدید دستگاه تزریق پلاستیک ۳۰۰ تن پارسیان ظرفیت مواد دهی یا به عبارت دیگر ظرفیت تزریق ۱۱۰۰ گرمی دارد. کارشناسان ما دستگاه تزریق پلاستیک ۳۰۰ تن جدید پارسیان را برای تولید انواع سبد میوه ۱۱ کیلو گرمی، ۱۲ کیلو گرمی، ۱۴ کیلو گرمی و ۱۸ کیلو گرمی پیشنهاد می کنند. بدیهی است که هر اندازی حجم سبد مذکور بالاتر باشد، سرعت تولید کاهش می یابد.

/ 0 نظر / 36 بازدید